REFERENCE

Dcerám se na táboře Dobrodružství na zámku moc líbilo, hlavně celotáborová hra, sbírání dušiček, hraní různých her, orientační běh, hraní tenisu atd. Tábor byl moc pěkně zorganizovaný a měl spád. Příští rok se opět rády zúčastní 🙂 Velký dík instruktorům - Ádě, Týně a Martinovi. Chtěla jsem také ocenit, že jsou během dne přidávány postupně fotky z tábora na Facebook. Člověk si na to rychle zvykne. Vždy jsem netrpělivě čekala na další várku 🙂 Přeji, ať se i nadále daří! Jindřiška Š.

(Dobrodružství na zámku, 2022)

Syn už byl po několikáté na vašem táboře a vždy vypráví co dělal a co vyrobil. Dnes jsme ještě ani neodešli a už se ptal, kdy půjde znova 😀. Váš tábor jsem už několika rodičům doporučila a jejich děti se také vrací nadšené. Moc všem děkuji za velice milý přístup k dětem. Martina J.

(Hravé tvoření, 2022)

Dcera byla už druhým rokem a velikánská spokojenost. Těšila se na další den, kdy zase bude moci na tábor. Všem vřele doporučuji. Všichni moc milí, program pestry, prostě všechno, tak jak má být. 😊🌸 Tereza S.

(Večerníček, 2022)

Děkujeme za skvělý prázdninový program, který jste našim dětem připravili. Jsme rádi, když kluci mimo naší dovolenou, tráví prázdniny s kamarády venku v přírodě sportem a za rohem našeho domova. Kluci už každý rok jezdí za jistotou, vědí co a kdo je tam čeká, což je i pro nás uklidňující pocit jistoty. Chceme poděkovat hlavně Míše, kterou kluci úplně zbožňují :-).

(Sportovní tábor, 2022)

Poslední den tábora mi dcera řekla "To je ten nejlepší tábor. Já nechci, aby nikdy skončil". Co víc si přát... Děkujeme! Alice Č.

(Taneční tábor, 2022)

Syn byl velice nadšený, hned po prvním dnu mi říkal, ať ho na ten samý tábor přihlásím i příští rok!😀 Mile instruktorky, bohatý program! Super, děkujeme a těšíme se tedy příští rok!) (z Facebooku, 2021)

Děti z tábora byly naprosto nadšeně. Dokázaly vyprávět i 2 hodiny, kolik měly zážitků. Děti byly na Večerníčku a opravdu úžasně a krásně se dětem věnovali. Opravdu doporučuji. 👍👍. A těšíme se na příště. (z Facebooku, 2021)

I můj syn, který je spíš pomalejší, byl moc spokojený a těší se na příští rok. Byla jsem v klidu v práci a syn měl dost zábavy. Děkuji. Iveta J.

(Sportovní tábor, 2020)

Děkujeme. Syn byl spokojen, příští rok rádi váš tábor zase navštívíme. Lenka

(Sportovní tábor, 2020)

Byla jsem moc spokojená. Syn (5let) byl moc spokojený a těší se na příští rok. Rozhodně ho ráda přihlásím. Iveta J.

(Jsme v pohádce – tábor pro nejmenší, 2020)

Moc hezký týden s milými lidmi a zábavným programem. Příští rok si tábor rádi zopakujeme. Tereza

(Jsme v pohádce – tábor pro nejmenší, 2020)

Syn si tábor náramně užil a vždy se těšil. Jana Š.

(Jsme v pohádce – tábor pro nejmenší, 2020)

Syn spokojen, náplň tábora odpovídající, zábavná, instruktorky hodné, milé, nevyskytl se žádný problém. Moc děkujeme a těšíme se na další tábory. Marie P.

(Jsme v pohádce – tábor pro nejmenší, 2020)

Obě holky byly cely týden maximálně spokojené, nadšeně vyprávěly, co všechno dělaly a zažily. Určitě se na tábor zase přihlásíme. Už jsme doporučili přátelům. Soňa Š.

(Jsme v pohádce – tábor pro nejmenší, 2020)

Skvěle strávený volný čas pro děti. Užijí si spousty zábavy, nabudou nové zkušenosti, naučí se nové hry a najdou si nové kamarády. Samé klady...dávám palec nahoru a jsem rozhodně pro další takové, podobné nebo i nové aktivity. Lenka N.

(Tábor s koňmi, 2019)

Děti byly naprosto spokojené a příští rok chtějí jet zase 🙂 Ivana Š.

(Všeobecný tábor, 2019)

Syn byl moc spokojený a příští rok se k Vám rád vrátí 🙂 Děkuji Petra

(Dobrodružství na zámku, 2018)

Adinka byla naprosto spokojená, už plánuje tancování na příští rok:-), což vypovídá samo o sobě:-) děkujeme za prima týden! A příští rok se budeme těšit! Martina Ř.

(Taneční tábor, 2018)

Moc bychom rádi poděkovali a pochválili lektora Kubu. Kluci si ho okamžitě zamilovali! K rodičům by mohl být sdílnější, ale říkám si, o nás (rodiče) nejde 😉 S táborem jsme celkové byli spokojeni a určitě kluky opět prohlásíme! Děkujeme, Jakešovi

(Sportovní tábor, 2018)