TÁBORY KUNICE

Kunice jsou menší obcí Prahy-východ, která se nachází asi 15 kilometrů od hranic Prahy. Město Říčany je od Kunic vzdálené 10 kilometrů. Příměstské tábory probíhají v objektu ve Všešímech, které pod Kunice spadají a dále máme zázemí i ve Sportcentru zámku Berchtold v Kunicích-Vidovicích. V objektu ve Všešímech mají děti přístup do učeben vhodných pro výuku a do společenského sálu. Dále je v objektu velká zahrada s hřištěm. K dispozici je samozřejmě několik toalet a sprchy. Vedle objektu jsou lesy a louky vhodné k jakýmkoliv hrám. Celý objekt je oplocen. V zázemí Sportcentra mají děti přístup do sportovního sálu se zrcadly, kde probíhají i taneční lekce, na recepci si mohou koupit nějaké malé občerstvení včetně zmrzlin, dále využíváme prostory zámku Berchtold, jeho zahradu, tenisové kurty, dopravní hřiště, mini ZOO, dětské hřiště, malý bazének a naučnou stezku. Obědy probíhají v restauraci zámku Berchtold. Na naše tábory je možné přivést dítě každý den od 7.30 hod. a vyzvedávat do 16.30 hod.

Fotografie z jednotlivých táborů najdete na našem Facebooku.

Vyberte si z naší nabídky příměstských táborů níže:

MOŽNOSTI SLEV (prosím uveďte v přihlášce)
- 100 Kč při platbě do konce října
- 100 Kč sourozenecká sleva
- 100 Kč účast v předchozích letech

13173463_1118549991518025_5540252569325192058_o13701111_1158898357483188_4276864436866527356_o13710592_1162902747082749_6572349232126156138_o13737491_1159000097473014_2315921878374367782_o13876453_1164765503563140_4748239620178764380_n

CROCO CAMP

NOVINKA 2020

Na prázdninovou sezónu 2020 jsme ve spolupráci s cestovní kanceláří Blue Style připravili příměstský tábor s názvem CROCO CAMP, který vychází z unikátního dětského konceptu Croco Club známého z dovolených u moře. Během pěti dnů se zúčastníme Olympijských her, nakoukneme do různých zemí světa a naučíme se základy konverzace jejich jazyka. Zkusíme si, jaké to je být indiánem nebo Crocoušovou oblíbenou pohádkovou postavičkou. Budeme malovat, tvořit a plnit úkoly Crocouše, za které pak dostaneme razítka do herního plánu a ty na konci týdne vyměníme za odměny.

Doporučujeme pro děti od 3 do 12 let.

Croco camp Blue style travel agency

Termíny táborů
13. - 17. července 2020
27. - 31. července 2020
10. - 14. srpna 2020

Cena
3500 Kč / 5 dnů

Lektoři
Bude upřesněno

Moje planeta Země

NOVINKA 2019

Poznávání planety jinak než ze školních lavic zábavnou a nenucenou formou. Naučíme se chovat lépe a tak, abychom planetě tolik neubližovali. Například z trička, které bychom vyhodili, si vyrobíme tašku na nákup ovoce. Z plastové lahve vyrobíme květináč či držáček na tužky. Vyzkoušíme si vyrobit ekologické produkty do domácnosti, které budou šetrnější k životnímu prostředí. Ale nebude to jen o vyrábění. Ze zeleniny přichystáme kunickým zvířátkům pořádnou hostinu a uklidíme jim lesní domečky. Zasadíme nové malé stromky a když budeme šikovní, tak si i nějakou rostlinu vypěstujeme v květináči. Nebudou chybět klasické táborové a míčové hry, hry na louce v kolektivu a při hezkém počasí se půjdeme vykoupat. Tábor má za cíl naučit děti, aby se chovali více ekologicky.

Doporučujeme pro děti od 7 do 12 let.

Termíny táborů
již brzy na léto 2020

Cena
3000 Kč / 5 dnů

Lektoři
Bára Lupínková
Mája Zavadilová

Animovaný film

NOVINKA 2019

Kdo nevěří, že za pět dnů natočíme animovaný film, by se měl přihlásit na tento tábor. Čeká nás pět dní plných filmových zážitků. Každý účastník si vymyslí a následně vytvoří vlastního filmového hrdinu, který bude ve filmu hrát. Společně pak vymyslíme příběh a naučíme se, jak s animací pracovat. Bude to napínavé nebo romantické? Budou hrdinové mít schopnosti a zachrání svět, a nebo se vrátíme do dějin a příběh bude mít historický scénář? Sami jsme zvědaví, jak to dopadne. Naučíme se i práci s kamerou v přírodě i v místnosti. Na konci tábora bude promítání filmu pro rodiče a kamarády.

Doporučujeme pro děti od 9 do 12 let.

Abyste měli představu, co je animovaný film, můžete se podívat na film lektora Lukáše:


Termíny táborů
již brzy na léto 2020

Cena
3500 Kč / 5 dnů

Lektor
Lukáš Spousta
Aidan Spousta

Malý zahradník

NOVINKA 2019

Základy zahradničení se naučíme v areálu v Kunicích-Všešímech, kde roste spousta druhů květin a pyšní se několika listnatými a jehličnatými stromy. Naučíme se, jak se správně starat o venkovní i pokojové rostliny. Zasadíme nové stromy, a vypěstujeme si rostlinky domů do květináčku. Bude to ovoce nebo zelenina? To, co nám vyroste, se necháme překvapit. Naučíme se uvázat květinu mamince a nazdobíme dekoraci k večernímu stolu. I zahradníci si zahrají klasické táborové hry nejen s balonem. Pokud se chceš stát zahradníkem nebo se jen doma starat o záhony, tak si to přijď vyzkoušet k nám.

Doporčujeme pro děti od 9 let do 12 let.

Termíny táborů

již brzy na léto 2020

Cena
3000 Kč / 5 dnů

Lektoři
Bára Lupínková

Jsme v pohádce

Z pohádky do pohádky? Ano, přesně tak … každý den zabloudíme do jiné pohádky. Tentokrát si vyzkoušíme roli silných a rychlých super Úžasňáků, zazpíváme si v rytmu španělského Coco. I v létě trochu zmrzneme v Době ledové, pomůžeme Patovi a Matovi vyrábět z různých materiálů. A kam zavítáme poslední den? To se nechte překvapit. Pro předškolní děti máme připravené tematické výtvarné a tvořivé aktivity, sportovní hry na louce a v lese, procházky po okolí atp. Aktivity jsou zařazeny a přizpůsobeny vždy podle aktuální nálady a energie dětí.

Doporučujeme pro děti od 3 do 7 let.

Termíny táborů
již brzy na léto 2020

Cena
2600 Kč / 5 dnů

Lektoři
1. turnus:
Míša Hnátová
Adéla Arnoštová
2.turnus:
Mája Zavadilová
Tereza Horáčková

Všeobecný tábor

Tento tábor je vhodný pro všechny děti, které nevydrží u jedné aktivity příliš dlouho a baví je dělat každou chvíli něco jiného. Hlavní náplní je celotáborová hra. Táborníci jsou rozděleni do dvou stejně silných družstev. Společně budou luštit a plnit různé úkoly. Za každý splněný úkol dostanou kus mapy. Nebudou chybět hry na louce a v lese, tvořivé aktivity samostatně i v týmu, procházky po okolí, dále sportovní hry s míči, strategické hry a hry na přemýšlení, a nebo také klasické táborové hry. Cílem je naučit se spolupracovat v týmu s mladšími a staršími dětmi, a vyzkoušet si klasické táborové hry.

Doporčujeme pro děti od 5 let do 10 let.


Termíny táborů
již brzy na léto 2020

Cena
2800 Kč / 5 dnů

Lektoři
1. turnus:
Adéla Arnoštová
Míša Hnátová
2. turnus: Eliška Fiedlerová
3. turnus: Eliška Fiedlerová

Dance camp

Chceš umět tancovat jako tanečníci z hudebních klipů slavných zpěváků a zpěvaček? Tak to je tento tábor právě pro tebe. Cílem je taneční sestava z různých typů tanců jako je street, house a disco dance, hip hop a další, kterou ukážeme rodičům a kamarádům. Každý den začínáme rozcvičkou, ať si po ránu pořádně protáhneme a připravíme tělo na sérii sestav. Na trénink si můžeš přinést i svou vlastní hudbu, na kterou by si chtěl/a tančit. Mimo tance nás čekají i klasické táborové hry na louce a v lese, také sportovní turnaje s míčem a kolektivní hry. Pokud chceš zažít tak trochu jiný tábor, každý den se naučit různé tance a poznat spoustu nových kamarádů, tak se přihlas. Těšíme se na tebe!

Doporčujeme pro děti od 7 let do 12 let.

Termíny táborů
již brzy na rok 2020

Cena
2600 Kč / 5 dnů

Lektoři
Klára Jičínská
Bára Lupínková

Hravé tvoření

V každém těle se skrývá umělec…a když mu něco nejde, od toho jsme tu my, abychom ho podpořili. Každý má své metody, jak se vyjádřit. A právě naším cílem je pomoci tyto metody rozvíjet a podpořit je. Dětem na táboře přiblížíme nové druhy tvoření, které mohou samy používat i doma k tvůrčímu vyjádření se. Každý den vyzkoušíme jiný materiál. Díky tomu porostou další možnosti, jak rozvíjet svá nadání. Materiál budeme sbírat i sami v přírodě, abychom si mohli nasbírat přesně to, co se nám líbí. Přímo v přírodě budeme i tvořit. Nezapomeneme ale i na běžné materiály jako je papír, provázek nebo třeba staré tričko. Na konci každého dne si děti své výrobky pečlivě prohlédnou a ohodnotí. Svá díla si budou moct odnést domů.

Doporučujeme pro děti od 5 let do 10 let.

Termíny táborů
již brzy na léto 2020

Cena
3000 Kč / 5 dnů

Lektoři
Michala Appeltová

Sport, sportuj, sportujeme...

Co si takhle v partě skvělých kamarádů pořádně zasportovat? Zkusit si hry jako je lesní golf, brämball, či frisbee? Nebo klasické míčové hry jako je přehazovaná, odbíjená nebo fotbálek? Jelikož nás čeká letní počasí, prázdniny a teplo, chceme si odpočinout od školy a každodenních aktivit, budeme se na táboře sportem hlavně bavit a vybírat pečlivě sporty, které nás baví. Sportovní tábor bude probíhat celotáborovou hrou ve vyvážených družstvech. Čekají nás velké sportovní turnaje. Sportovní příprava, motorická příprava, rozvoj fyzických schopností, vše formou zábavných her, činností přizpůsobených věku, dovednostem a zájmům účastníků. Poznáme rozdíly přípravy, sportovců v individuálních a kolektivních sportech. Kromě těchto velkých sportovních aktivit se budeme věnovat i klasickým táborovým hrám v lese a na louce, prozkoumáme okolí a nebudou chybět zábavné aktivity, které nám pomohou udržet kolektiv.

Doporčujeme pro děti od 5 let do 12 let.

Termíny táborů
již brzy na rok 2020

Cena
2800 Kč / 5 dnů

Lektoři
Honza Mohyla

Dobrudružství na zámku

Co jiného v létě zažít než jedno velké dobrodružství ... a ještě k tomu na zámku. Těšit se můžete na krásné prostředí zámku a jeho okolí. Společně budeme plnit úkoly, které nás zavedou k tajným místům vodníka Pepy z Kunic a pokud správně odpovíme na jeho nelehký kvíz, nebude chybět odměna pro nás. To se nech překvapit, protože nikdy nevíme, co si na nás vodník Pepa z Kunic může vymyslet. Určitě si ale zasportujeme, zkusíme si tenis, vybíjenou nebo třeba poběžíme orientační běh. Vyrobíme nějaký pěkný dárek z různých materiálů pro sebe a maminku, zatancujeme si na známé písničky, a nebo si zahrajeme klasické táborové hry, které na žádném táboře nesmí chybět. Půjdeš do toho s námi? Budeme se těšit!

Doporčujeme pro děti od 5 let do 12 let.

Termíny táborů

již brzy na léto 2020

(zázemí Sport centrum zámku Berchtold)

Cena
3000 Kč / 5 dnů

Lektoři

Adéla Arnoštová