NAROZENINOVÉ OSLAVY a PROGRAMY NA SVATBY

Na narozeninovou oslavu Vašeho dítěte připravíme zábavný program podle Vašich přání u Vás doma. Pro kluky fotbalový turnaj, štafetové soutěže, pro holky tvořivé dílny nebo tanečky. Program můžeme orientačně připravit před oslavou, ale raději ho pak řešíme s dětmi přímo na místě, podle nálady dětí a celkových podmínek. Po krátkých seznamovacích hrách dětem nabídneme, co vše si můžeme zahrát a vyrobit, vyslechneme jejich přání a nápady, a pak tvoříme společně samotný program. Děti si pak mohou hrát s námi a Vy v klidu povídat s přáteli.

Program na svatby je ve stejném duchu. Vždy záleží na místě a délce konání, na věku a počtu dětí. Na svatby zajišťujeme program takový, aby měly děti co nejvíce zážitků a dospělí si užili atmosféru svatby.

Orientační ceník

(pro konkrétní služby přímo pro vás nás kontaktujte a vytvoříme cenovou nabídku)

6 a méně dětí (jeden lektor)

600 Kč/hod.

7 -14 dětí (dva lektoři)

1200 Kč/hod.

15 a více dětí (tři lektoři)

2000 Kč/hod.

V ceně je zahrnutý veškerý materiál použitý ve výtvarných dílnách, dále sportovní potřeby na hry a štafety, malé stolečky 2x a židličky 6x.

V ceně jsou zahrnuté odměny: odznáček, diplom, malé sportovní potřeby, reklamní dětské předměty, pexeso atp.

V ceně je zahrnuta doprava lektorů v Praze a okruhu 10 km ze Strančic. Vzdálenější místa se pak navyšují o cenu 7 Kč/km.


Něco navíc

Malování na obličej: 60 Kč/os.

Skákací hrad pro 5 dětí: 300 Kč/hod.

Fotografování: 400 Kč/100 kvalitních fotek

Cateringové služby www.cateringfresh.cz se sídlem v Nechanicích u Kamenice.